Будинок, Вишеньки

Будинок триповерховий, з двома міжповерховими рівнями у південній частині. Тераса будинку є своєрідним “капітанським містком”, звідки відкривається вигляд на більшу частину ділянки та на водойму. Прибережна частина ділянки терасами спускається до берегової лінії, поруч розташовано невелику альтанку з мангалом, а також вихід на понтонний місток.

Ділянка знаходиться у приміській зоні. Східна межа витягнутої ділянки − це берегова лінія затоки Дніпра. Західна сторона – вулиця з рядовою малоповерховою забудовою. Ґрунтові води в період повені зафіксовані на глибині 1,7-2 м, що змусило звернути особливу увагу на надійну гідроізоляцію фундаментів і спонукало дещо підняти відмітку +/- 0.000 будівлі відносно існуючого ґрунту.

Будинок має цокольний поверх з господарськими приміщеннями; 1-й поверх де розташовано передпокій-хол, гардеробну, кухню, залу-вітальню з обідньою зоною, криту терасу, гостьовий санвузол. Між цокольним та 1-м поверхом розташовано господарську кімнату, що має вихід прямо на вулицю. Між 1-м та мансардним поверхом розташована господарська кімната, що була запланована як котельна. На 2-му поверсі розташовані спальна кімната господарів, дитяча спальна кімната, кабінет, гардеробна та ванна кімната. Обидві спальні вікнами зорієнтовані на схід, в бік водойми. Загальна площа будинку не перевищує 220 кв.м.

Генеральний план передбачає також критий паркувальний майданчик біля воріт, що межує з вхідною групою будинку, але більша частина ділянки – це газон багатолітніх трав з окремими групами фруктових та декоративних дерев.


Проект


Збудоване