Будинок “Небо”

Будинок НЕБО, Бортничі Базовими для цього проекту є принципи розумної достатності, гармонійне поєднання стрімкої форми даху і стриманої пластики фасадів, використання ефективних теплоізоляційних будматеріалів і застосування, окрім газового, ще й традиційного пічного опалення будинку.

Загальна площа будинку становить близько 170 кв.м з габаритними розмірами 12,4 м х 11,6 м.

План 1-го поверху Перший поверх формують: вхідна група ганку зі сходами-галереєю, прихожа з гардеробною, далі кухня зі столовою зоною, багатофункційна вітальня з обіднім столом в еркері, камінною зоною, основною частиною світлиці з м’якими меблями і виходом на веранду, що орієнтована в затишний двір. У дворі вже сформована рекреаційна територія з фруктовим садом, невеликою альтанкою і мангалом.

План 2-го поверху Чотирисхилий дах з ухилом в 45 градусів утворює цікавий простір другого поверху. Тут розташовані: спальна кімната господарів, дитяча спальна кімната, кабінет (кімната для гостей), гардеробна та ванна кімнати. Зі сходового холу можна потрапити на антресоль-горище за допомогою трансформованих 3-секційних сходів.

Розріз В цокольному поверсі розташовано котельне приміщення з вільним доступом з вулиці, а також комора і майстерня (господарська кімната).

Вертикальним зв’язком між поверхами є сходовий вузол з нижньою відміткою – 2.600 в цокольному поверсі та +3.300 на другому поверсі.

Матеріали для будівництва прості та доступні: фундаменти та міжповерхові перекриття влаштовано з монолітного залізобетону, основні стіни з керамічного пустотілого блоку “Кератерм”, сухий брус хвойних порід використано в стропильних конструктивних системах основного даху та додаткових піддашків, покриття даху влаштовано з бітумної черепиці, зовнішнє утеплення стін 50-100 мм базальтова вата.

 

Share Button
16 жовтня 2013   (оновлено 11.04.2015)   //   Категорії: Житлова архітектура, Новини, ПРОЕКТИ   Портфоліо:   Географія: , ,      
Навігація

Попередня публікація: ←

Наступна публікація:

Є питання? Телефонуйте: +38(067) 964-30-42